Четвер, 23.11.2017, 14:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Меню сайту
Корисні посилання
Новини Педпреси

Медалісти

      1991-1992 навчальний рік

Безперстова Світлана (золота медаль)

Єрьоміна Ольга (золота медаль)

Іванченко Валентина (золота медаль)

Пархоменко Оксана (золота медаль)

Скітневська Тетяна (золота медаль) 

Тельзнер Олеся (золота медаль)

Безуська Олена ( срібна медаль)

 

 

Кононенко Тетяна

             (срібна медаль)

           Усик Тетяна

          (срібна медаль)   


  1992-1993 навчальний рік

Багинська Тетяна (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коваленко Ярослава (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Невечеря Тетяна (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1993-1994 навчальний рік

Богута Владислав (золота медаль)

Павленко Віктор (золота медаль)

Урупа Олексій (золота медаль)

Шахраюк Валентина (золота медаль)


1994-1995 навчальний рік

Грайченко В'ячеслав (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Забродська Олена (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лисенко Інна (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Оникієнко Інна (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Павленко Світлана (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Семенік Ольга (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Скопич Наталія (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1995-1996 навчальний рік

Печкова Олена (золота медаль)

Репік Володимир (золота медаль)

Пилипенко Андрій (золота медаль)

Якименко Тетяна (золота медаль)

Євтушенко Лариса (срібна медаль)

1996-1997 навчальний рік

Кирилюк Андрій (золота медаль)

Роговець Олександр (золота медаль)

Спекторук Віталій (золота медаль)

Чалий Андрій (золота медаль)


1997-1998 навчальний рік

Алексєєва Ірина (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Маснуха Ольга (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мельниченко Юлія (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Осипенко Аліна (золота медаль)


Пархоменко Галина (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чукань Вікторія (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Верес Євгеній (золота медаль)

Купріянович Віктор (золота медаль)

Мурга Петро (золота медаль)

Педешко Ірина (золота медаль)

Іваненко Наталія (золота медаль)

Теплюк Михайло (золота медаль)

Кириленко Олена (срібна медаль)


1998-1999 навчальний рік

Бабич Ірина (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Волочай Олена (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кучеренко Валентина (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Омельченко Оксана (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мислик Інна (срібна медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сивачук Марина (срібна медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1999 - 2000 навчальний рік

Грайченко Василина (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кузьменко Ірина (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Нестеренко Ігор (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Рабштина Тетяна (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Рябоконь Іванна (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Олексієнко Наталія (срібна медаль)

Печкова Марина (срібна медаль)

Юраш Людмила (срібна медаль)


2000-2001 навчальний рік

Гуров Ростислав (золота медаль)


Павленко Володимир (золота медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лич Юлія (срібна медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сергієнко Іван (срібна медаль)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мамедова Марина (срібна медаль)

Кирилюк Світлана (срібна медаль)

Мороз Світлана ( срібна медаль)


2001-2002 навчальний рік

Бархаленко Олена (золота медаль)

Осипенко Олена (золота медаль)

Проява Тетяна (золота медаль)

Верес Юлія (срібна медаль)

Грицаєнко Людмила (срібна медаль)


2002-2003 навчальний рік

Вербицька Марина (золота медаль)

Мухавська Марина (золота медаль)

Омельченко Інна (золота медаль)

Примаченко Людмила (золота медаль)

Верес Андрій (срібна медаль)


2003-2004  навчальний рік

Котіков Євгеній (золота медаль)

Піскун Олег (золота медаль)

Мельничук Богдан (золота медаль)


2004-2005 навчальний рік

Дубас Тетяна (золота медаль)

Чиренко Ірина (золота медаль)


2005-2006 навчальний рік

Кудрицька Анна (золота медаль)

Мараченко Вікторія (золота медаль)

Роздобудько Наталія (золота медаль)

Бурлака Олена (срібна медаль)


2006-2007 навчальний рік

Мельничук Ярослав (золота медаль)


2007-2008 навчальний рік

Бусленко Денис (золота медаль)

Даценко Олена (золота медаль)

Гончаренко Олександр (золота медаль)

Зайченко Юрій (золота медаль)


2008-2009 навчальний рік

Губиш Ігор (срібна медаль)

Алєксєєва Анастасія (срібна медаль)


2009-2010 навчальний рік

Журавель Анастасія (золота модель)

Шулькевич Катерина (золота медаль)

Дідківська Тамара (срібна медаль)

Даниленко Катерина (срібна медаль)


2012-2013 навчальний рік

Дегтяр Олександр (золота медаль)

Соколець Павло (золота медаль)

Стоколос Ольга (золота медаль)


2013-2014 навчальний рік 

Ляшевич Руслана (золота медаль)

Павлова Алла (золота медаль)


2014-2015 навчальний рік

Берегова Наталія (золота медаль)

Микитенко Анастасія (золота медаль)

Пархоменко Діана (золота медаль)

2015-2016 навчальний рік

 

Раєвська Марія  ( золота медаль)

Кравчук Анастасія  ( золота медаль)

2016-2017 навчальний рік

Марченко Наталія ( срібна медаль)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини Osvita.UA

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz