Субота, 21.09.2019, 00:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Меню сайту
Корисні посилання
Новини Педпреси
Головна » 2014 » Листопад » 20 » Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін!
16:31
Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін!

                                   Вітаємо Раєвську Марію

ученицю 10 - Б класу

за І місце з української мови та літератури

І місце з історії

 І місце з англійської мови 

 І місце з географії

Так тримати !!!  Успіхів на ІІІ етапі.

 

 

 




  

                                         Вітаємо Пархоменко Діану

ученицю 11 - Б класу

за І місце з історії

 І місце з географії

І місце у конкурсі ім. П. Яцика

І місце у конкурсі ім.Т.Г.Шевченка

 ІІ місце з української мови та літератури

 ІІІ місце з математики

 ІІ місце з англійської мови

                       Так тримати !!!  Успіхів на ІІІ етапі.

 

 

 




 

Вітаємо з перемогами учнів,

які захищали честь школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

   

№ п/п

П.І.П.

Клас

Місце

Вчитель

 

Українська мова та література

 

1

Кирилюк Ілля

ІІІ

Маслова В.І.

2

Войцехівська Катерина

ІІ

Маслова В.І.

3

Ляшевич Віталій

І

Осипенко І.А.

4

Костюченко Олександр

ІІ

Осипенко І.А.

5

Раєвська Марія

10Б

І

Дідківська Н.В.

6

Пархоменко Діана

11Б

ІІ

Дідківська Н.В.

 

Математика

 

 

 

7

Немирицький Олександр

ІІ

Євтушенко М.І.

8

Поплавський Ілля

І

Маслова В.І.

9

Бондаренко Віталія

ІІ

Михайленко І.Г.

10

Бусленко Андрій

ІІІ

Мараченко Н.В.

11

Костюченко Олександр

І

Макаренко В.А.

12

Стоколос Ярослав

І

Макаренко В.А.

13

Пархоменко Діана

11А

ІІІ

Макаренко В.А.

 

Біологія

 

 

 

14

Кравчук Анастасія

10Б

ІІ

Меркотан О.М.

15

Микитенко Анжеліка

11Б

ІІ

Меркотан О.М.

 

Хімія

 

 

 

16

Берегова Наталія

11Б

І

Щербюк С.М.

                Фізика

17

Вакулін Максим

І

Коломійчук О.О.

18

Грицаєнко Владислав

ІІ

Коломійчук О.О.

 

Історія

 

 

 

19

Грицаєнко Владислав

ІІІ

Гриценко Т.В.

20

Раєвська Марія

10Б

І

Луз В.М.

21

Пархоменко Діана

11Б

І

Луз В.М.

 

Англійська мова

 

 

 

22

Раєвська Марія

10б

І

Ройт С.М.

23

Ліньова Катерина

11Б

ІІІ

Гавриленко В.І.

34

Пархоменко Діана

11Б

ІІ

Ройт С.М.

 

Географія

 

 

 

25

Грицаєнко Владислав

ІІІ

Кожем'яченко О.М.

26

Раєвська Марія

10Б

І

Кожем'яченко О.М.

27

Пархоменко Діана

11Б

І

Кожем'яченко О.М.

 

кункурс ім.П.Яцика

 

 

 

28

Кирилюк Ілля

ІІІ

Маслова В.І.

29

Лебеденко Софія

І

Фещенко В.М.

30

Дурицький Сергій

І

Фещенко В.М.

31

Сингаєвська Софія

ІІ

Фещенко В.М.

32

Булавенко Анастасія

ІІ

Фещенко В.М.

33

Шевчук Дарія

ІІ

Фещенко В.М.

34

Кравчук Анастачія

10Б

І

Дідківська Н.В.

35

Берегова Наталія

11Б

ІІІ

Дідківська Н.В.

36

Пархоменко Діана

11Б

ІІ

Дідківська Н.В.

 

конкурс ім. Т.Г.Шевченка

 

 

37

Булавенко Анастасія

І

Фещенко В.М.

38

Лебеденко Софія

ІІІ

Фещенко В.М.

39

Бондаренко Віталія

І

Губиш Г.В.

40

Пархоменко Діана

11Б

І

Дідківська Н.В.

 

 

 

Переглядів: 370 | Додав: Beregowa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Новини Osvita.UA

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz