Субота, 21.09.2019, 00:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Меню сайту
Корисні посилання
Новини Педпреси
Головна » 2016 » Січень » 18 » Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2015-2016н.р.
10:44
Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в 2015-2016н.р.

У ІІ етапі олімпіад взяли участь 103 учні. Всього учні школи вибороли 37 призових місць, з них:

І - 18 місць

ІІ - 11 місць

ІІІ - 8 місць

   

№ п/п

П.І.П.

Клас

Місце

Вчитель

 

Українська мова та література

 

1

Тимошенко Анастасія

І

Ковальчук Н.І.

2

Нечипоренко Катерина

ІІІ

Євтушенко М.І.

3

Фещенко Марія

ІІ

Проява Л.Д.

 

Математика

 

 

 

4

Мамчик Даніїл

І

Якименко Г.О.

5

Чалий Даніїл

ІІІ

Гришмановська М.О.

6

Немирицький Олександр

ІІІ

Євтушенко М.І.

7

Нечипоренко Катерина

І

Євтушенко М.І.

8

Якименко Іван

ІІ

Михайленко І.Г.

9

Вакулин Максим

І

Макаренко В.А.

10

Стоколос Ярослав

10а

І

Макаренко В.А.

 

Біологія

 

 

 

11

Вакулин Максим

І

Берегова Т.С.

12

Ляшевич Віталій

ІІ

Берегова Т.С.

 

Фізика

 

 

 

13

Вакулін Максим

І

Коломійчук О.О.

 

Англійська мова

 

 

 

14

Фещенко Валерія

ІІ

Ройт С.М.

 

Географія

 

 

 

15

Ляшевич Віталій

І

Кожем'яченко О.М.

16

Грузд Олександр

ІІ

Кожем'яченко О.М.

17

Грицаєнко Владислав

І

Кожем'яченко О.М.

18

Раєвська Марія

11б

І

Кожем'яченко О.М.

 

Російська мова

 

 

 

19

Олексенко Вікторія

І

Васильєва Л.А.

20

Грузд Олександр

ІІ

Васильєва Л.А.

21

Палагеча Дмитро

ІІІ

Васильєва Л.А.

 

Правознавство

 

 

 

22

Тегза Діана

10а

ІІІ

Дубинська Г.М.

23

Раєвська Марія

11б

І

Дубинська Г.М.

24

Саливон Олександр

11а

ІІІ

Дубинська Г.М.

 

кункурс ім.П.Яцика

 

 

 

25

Тимошенко Анастасія

3

І

Ковальчук Н.І.

26

Фещенко Марія

3

ІІІ

Проява Л.Д.

27

Кирилюк Ілля

ІІ

Осипенко І.А.

28

Булавенко Анастасія

ІІ

Фещенко В.М.

29

Дурицький Сергій

І

Фещенко В.М.

30

Бондаренко Віталія

ІІ

Губиш Г.В.

31

Олексенко Вікторія

ІІІ

Осипенко І.А.

32

Раєвська Марія

11б

І

Дідківська Н.В.

 

конкурс ім. Т.Г.Шевченка

 

 

33

Булавенко Анастасія

ІІ

Фещенко В.М.

34

Сингаєвська Софія

І

Фещенко В.М.

35

Бондаренко Віталія

І

Губиш Г.В.

36

Осипенко Юлія

11б

ІІ

Дідківська Н.В.

 

конкурс науково-дослідницьких робіт за прогамою МАН

37

Михайленко Яна

11б

І

Дубинська Г.М.

 

Переглядів: 258 | Додав: Beregowa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини Osvita.UA

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz